"הקוד של אלי-יה" נפתחת קבוצה נוספת התפתחות התודעה ותיקשור. מסרים מאליהו הנביא.המביאים הכוונה ותדר של ריפוי לרובד הפיזי והנשמתי. מפגשים חוייתיים בשילוב סיפורי מסע הנשמה בסין ברזיל יוון אפריקה...ורומא שם התקבל הספר "ספיראלת עמודי הזהב"
אודות המרכז
 | 
טיפולים
 |  סדנאות  |  אנרגיה בעסקים  |  קלפים  |  ספיראלת זהב  | 
תקשורים
 |  שאלות ותשובות  |  כתבות  |  להירגע לחץ כאן  |  צור קשר


המסע עם שאלאנדה

המסע שלי עם שאלאנדה הוא הסיפור המופלא שבו שאלאנדה הגישה לי את ידה, ואני ידעתי לקבל את היד המושטת, להתחבר אליה ולעבוד איתה. כל זאת כדי להשתנות ולפתוח פרק חדש בחיי.

בפסח 1998 הובילה אותי חוכמת היקום לפגוש בדרך מקרה את המסטרית שאלאנדה סאי מה. הייתי בתהליך גירושין מכאיב, הרגשתי נטושה, לא אהובה, ללא תמיכה, פגועה.
החבר הכי טוב שלי, אבי שלושת ילדי, פירק את המסגרת המשפחתית שלנו, אשר כילדה לניצולי שואה, כל כך אהבתי וכיבדתי.

היה זה בערב החג, במדבר ליד מצפה רמון. ישבתי על גבעה לראות את השקיעה. לפתע שמעתי את צלילי השיר "הללויה". קבוצה של אנשים לבושי לבן עלו על הגבעה מולי, שרים. השתוקקתי בבדידותי להיות איתם באנרגיה המקודשת שהציפה את המדבר.

טקס ליל הסדר היה מסורתי, עם קריאה מלאה של ההגדה והקראת כל הסיפורים. שאלאנדה סאי מה הייתה גם היא אורחת, ישבה במעגל מולי, אצילית ויפה.

במהלך טקס ליל הסדר ראיתי את דמותו של חמי, אביו של בן זוגי, מרחפת מעליו. חשתי שיש כאן סימן.

למחרת בבוקר התעוררנו בבהלה. בלון גז שדלף, נדלק והדליק בלונים נוספים. הם התפוצצו, בערו ועפו כטילי אש בשמיים. כל המתחם נשרף ואנחנו ברחנו לכל עבר.

כאשר הבעירה דעכה התכנסנו כולם יחד, המומים מהאירוע המפחיד שחווינו. שאלאנדה סאי מה הסתכלה עלי ואמרה: "את כל כך יפה ושלווה. הסתכלתי עליך כל הערב וראיתי כיצד את רואה את רוחו של אביו של בן זוגך מרחפת מעלינו".

שאלאנדה אחזה בידי והובילה אותי למתחם המדיטציה. שם, על גבעת המדיטציה במדבר, הורידה שאלאנדה מעליה את הסארי שלה, עטפה אותי, ויחד שרנו כולנו שירים מקודשים.
המשתתפים בטקס ברכו אותי בהילינג. אני שהייתי שרויה בתקופה אישית קשה, הייתה זו עבורי פעם ראשונה שהרגשתי הקלה, אהבה וחמלה. עולמי התהפך עלי, אלא שהפעם לטובה.

-----------------------


באותה תקופה הצטרפתי לשאלאנדה סאי מה במסעה בארץ. היינו יחד בארבעה ימי סדנת הילינג בהרי ירושלים. באותם ימים שאלאנדה טיפלה בי, תמכה בי, תקשרה עבורי וחיזקה אותי ברכות, בהילינג.

בהגיע יום הפרידה, עם טיסתה חזרה להודו, אמרה לי שאלאנדה: "אני אומנם נוסעת, אך לא אסע בלי מכתב ממך.מה את מבקשת עבור עצמך. האם את מבקשת חזרה את בן זןגך?????

"מה שמתאים לי, הוא אכן מה שיקרה לי". לא יכולתי לבקש שבן זוגי יחזור אלי. עמדתי מול האמת, הפגיעות, הבגידה. האמנתי שכל אחד בעולמנו בוחר את דרכו . האמון בדרך וכתיבת הבקשה העמידה אותי במקום מאוד חזק עם עצמי .

בהמשך ליוויתי את שאלאנדה במסעה למצרים. ביקרנו יחד במקומות מדהימים, מקומות שמעטים הורשו לבוא בהם. נכנסנו בחצות ל"קינג צ'מבר" - חדר המלך אשר בפירמידה הגדולה, שם עברנו חניכה אנרגטית . ביקרנו בתוך חצר הספינקס ושם עברנו חניכה נוספת. טיפסנו יחד לפסגת הר סנטה קתרינה, וחווינו שם התרוממות רוח מול הזריחה.

חזרתי הביתה ממסע זה עם הרבה אור בלב. הייתי אתי חדשה, חזקה, עוצמתית.

שאלאנדה זיהתה בי יכולות רוחניות. היא נתנה להן חממה וחסות, ואפשרה להן להתפתח מתוך תמיכה וקבלה. בזכות הקשר עם שאלאנדה, האיכויות, הידע והתובנות שגיליתי בתוכי הגיעו למודעות ובשלות. שאלאנדה נתנה בידי את קערת הקריסטל והכריזה: "קערת ריפוי זו היא עבורך, עשי בה שימוש כאשר תחפצי לעזור לחולה". קערה זו אכן הייתה כלי עוצמתי, כפי שהסתבר לי אחר כך.

כל אחד מאיתנו יכול לכוון את הכרתו לראות את נורות האור המהבהבות בנפשו, סמויות מן העין. שאלאנדה פתחה בפני את הספרייה הקוסמית של הידע הרוחני הגבוה, ידע אליו אני יכולה לתקשר, ואיתו אני מסייעת לאנשים להירפא ולהתחזק.

תוך כדי היכרותי המעמיקה עם שאלאנדה, הבנתי כי הטיפול ההוליסטי, המשלב ומחבר מגע פיזי עם אנרגיה רוחנית, הוא המאפשר לכל אדם תהליכים עצמיים של החלמה פנימית. כאשר העבודה התרפויטית נעשית נכון, ומכשולי העבר של המטופל נעשים מובנים לו, הריפוי מתרחש ממש מעצמו.
שאל/י את אתי ליאון
אתי לי-און מרכז לפיתוח התודעה | רחוב שפינוזה 16,רעננה טלפון 054-4599985 | 2006 © כל הזכויות שמורות לאתי לי-און
בניית אתרים ע"י קהונה Powered By Kahuna תנאי שימוש
תעודות סל סחורות | מילון | אינדקס